בוקה

קידום אתרים אורגני

מה זה קידום אורגני?

קידום אורגני זה שירות המאפשר לקדם אתר אינטרנט בתוצאות החיפוש של גוגל. השירות של קידום אתרים אורגני בדרך כלל מיועד לעסקים וחברות שיש להם צורך בגיוס לקוחות חדשים דרך הרשת, למרות שגם בעל אתר פרטי יכול לקדם אתר האתר שלו לבד בשיטה של "עשה זאת בעצמך".

היופי בקידום אורגני זה היכולת לקדם אתר בגוגל ולעקוף את האתרים המתחרים, שחלקם שייכים לחברות גדולות או אתרים פופולריים. מכאן - השמיים הם הגבול: בעל עסק קטן שהצליח לדרג את האתר גבוה בגוגל במילים כמו "צימר זוגי בצפון" או "מדריך טיולים מומלץ", בהחלט יכול להנות מכוח הרשת ולהנות מכניסת לקוחות חדשים לעסק שלו, או כסף.

יש אין ספור סיפורי הצלחה על אנשים שלקחו את היוזמה, בנו אתר אינטרנט, קידמו אותו בגוגל והפכו להיות עשירים בזכות קידום אורגני - הגולשים הגיעו לאתר שלהם כי בדיוק את המוצר הזה הם חיפשו וביצעו את הרכישה. ברשימת האתרים המצליחים האלה נמנים בוקינג , אמזון ורבים אחרים וטובים. אגב, על אף שהאתר הזה לא פופולרי כמו שני החבר'ה המוזכרים כאן, גם האתר הזה נעזר בשירותי קידום אתרים.

מה צריך בשביל קידום אורגני?

כסף וזמן... או זמן וכסף... כי כל יזמות דורשת השקעה של זמן או כסף או שניהם. שניהם אחד הם. זמן זה הכסף החדש... טוב, מספיק עם הקלישאות. בשביל קידום אתר אינטרנט צריך אתר טוב ומקדם אתרים מעולה. את שניהם תוכלו לקבל תמורת - נכון, כסף. אין לכם כסף? תשקיעו זמן - עקומת הלמידה יחסית מהירה ביחס לתחומים אחרים וכך תוכלו ללמוד בעצמכם לבנות אתר אינטרנט. קידום אתרים אורגני כדאי בכל זאת להשאיר לאיש מקצוע, כך תחסכו הרבה זמן וכסף. אגב, את הבסיס לקידום אתרים תוכלו ללמוד מכאן.

ואל תשכחו - מיזם אינטרנטי מצליח מתחיל מרעיון, השקעה (זמן, כסף או שניהם) ונחישות בשילוב עם קידום אתרים . בהצלחה!


מלונות וצימרים זה בוקה

בוקה

צימרים בצפון לזוגות :: צימרים לזוגות בראש פינה :: צימרים בצפת לזוגות :: קידום אתרים :: Haifa Hotels