בוקה

צימרים בצפון לזוגות

אם חיפשתם צימרים בצפון לזוגות, צפון הינו אחד היעדים המועדפים על הזוגות בישראל. להלן מפה של צימרים לזוגות בצפון. בלחיצה על אחד המקומות המסומנים תעברו לדף בוקנינג בו תוכלו לשריין צימר זוגי בצפון כבר עכשיו:

צימרים לזוגות בצפון

בראש ובראשונה צימרים בצפון לזוגות ידועים במגוון הצימרים העצום שיש לצפון להציע. במבחר הגדול ניתן למצוא צימר זוגי עם בריכה, צימרים עם נוף לחרמון ולרמת הגולן. אחד היתרונות של צימרים בצפון זה הכמות הגדולה של מסעדות ומקומות הבילוי במרחק הליכה מהצימר שלכם.

אחד המאפיינים הבולטים של צימר זוגי בצפון זה היוקרה - מדובר בכמות לא מבוטלת של צימרים יוקרתיים לזוגות, הבאים לידי ביטוי באבזור, תפאורה, עיצוב הפנים והתאורה שיש בצימרים. צימר זוגי עם ג׳אקוזי זה הצימר הכי מבוקש על רוב הזוגות, אך חלק מעדיפים צימר עם בריכה ופינת מנגל.

מצאת צימר זוגי בצפון?

נהדר, וזה הזמן לקוא המלצות של זוגות שכבר בילו בצימר הנבחר באתר בוקינג. חשוב שהתגובות הן חיוביות, וכדאי לשים לב לתגובות בנושא הניקיון של הצימר הזוגי. צימר זוגי חייב להיות צימר נקי! (בדיוק כמו צימר למשפחות).

לפני שמזמינים צימר לזוגות בצפון

מחיר צימר זוגי - לא כל מה שיקר הוא בהכרח מוצלח וגם הפוך.

פרטיות - הצימר בצפון צריך לאפשר פרטיות לזוגות. לא תרצו להזמין צימר זוגי עם חלון ללא וילונות או חלון שגובל בחלון צימר אחר.

חניה - מתבקש שתהיה לכם חניה נוחה וקרובה לצימר ככל הניתן.

ילדים - אם יש צימר משפחות בקרבת הצימר הזוגי, כדאי לוודא שהצימר שלכם לא קרוב מדיי לצימר המשפחתי, אחרת תאלצו להתעורר לקולות הילדים הצוהלים של הצימר השכן. אולי יש זוגות שזה לא מפריע להם, אבל יש כאלה שכן.

שירות חדרים - כאשר תבלו בצימר לזוגות בצפון, תרצו מקסימום פינוקים. החל ממגבות נקיות וסדינים נעימים, עד לקפה, עוגיות ואולי גם יין. אגב את היין כדאי להביא מהבית - ככה תוכלו לבלות עם היין האהוב שאתם בחרתם.

חופשה נעימה!

שאלות ותשובות בנושא צימרים בצפון לזוגות

איך בוחרים צימרים בצפון לזוגות?

צימרים בצפון לזוגות צריכים להיות בצפון כמובן. חפשו צימר לזוגות עם הנוף המועדף עליכם - צימרים עם נוף ליער, לכנרת או לחרמון. מאפיין נוסף זה הייעוד - צימר לזוגות בלבד ואינו צימר משפחתי.

על מה כדאי להסתכל כשמחפשים צימרים בצפון לזוגות?

כדאי לברר את רמת הניקיון של הצימר מהתגובות שיש באתר בוקינג. בנוסף כדאי לבדוק האם המיטה הזוגית גדולה מספיק ומתאימה לגובה שלכם, כי מיטה לזוגות שלא מתאימה יכולה להרוס את החופשה.

מה המחירים של צימרים לזוגות בצפון?

מחירים של צימרים לזוגות בצפון נעים בין 400 ל-2500 שקלים ללילה, בדרך כלל. המחיר תלוי לאיזה ימים בשבוע מזמינים, סוג הצימר, גודלו, מיקום הצימר בצפון, ואבזור -כמו בריכה או ג׳אקוזי זוגי. ארוחת בוקר זוגית גם תשפיע על המחיר.

איזה צימר לזוגות תבחרו?

הבסיס לצימר זוגי מוצלח זה צ׳קליסט פשוט: מקום שקט ורומנטי, צימר נקי, מיטה נוחה (תדעו רק בדיעבד), ארוחת בוקר מפנקת, יין, בריכה או ג׳אקוזי למי שאוהב וכמובן - תגובות מעולות בבוקינג!

Booking.com


מלונות וצימרים זה בוקה

בוקה

צימרים בצפון לזוגות :: צימרים לזוגות בראש פינה :: צימרים בצפת לזוגות :: קידום אתרים :: Haifa Hotels